zpět na shift-centrum.com
Zpět na WEB Shift-centrum.com

Shift-centrum galerie

Více než jen Fotografie


Галерија Дома Влези
Албум листа Последно Поставени Последни коментари Најмногу видени Нај отценети Мои Омилени Барај
Галерија Дома > Vladimír Půlpán - Bližší informace a objednání uvedených fotografií na adrese maurinvp@seznam.cz > Lefkada
Кликни за целосна големина на сликата
Lefkada_58_MG_9802.jpg Lefkada_57_MG_1398_as_Smart_Object-1.jpg Lefkada_56P1080912.jpg Lefkada_54_MG_1392.jpg Lefkada_55P1080909.jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 0.9 / 5 with 7 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е