Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

ikona

Tachyon

Tachyonová energie - tachyonizované výrobky - tachyon a léčení - tachyon a vědomí a vertikalita

 

 

Informace, prohlídka produktů a případná objednávka na uvedených odkazech:

Odkazy:

http://www.tachyon-partners.com/shift

nebo http://www.planet-tachyon.com/CS/tabid/315/language/cs-CZ/be/shift/userid/shift/Default.aspx

- na těchto odkazech se lze:

 1. zdarma se zaregistrovat a prohlížet katalog zboží,
 2. stahovat a prohlížet informace a videa
 3. po registraci zdarma nakupovat zboží za uvedené ceny (MC) přímo na sebe (pozor na platbu poštovného a balného)
 4. zaregistrovat se jako distributor za poplatek 50,-USD/rok a nakupovat zboží s 30% slevou. (další roky pak 25,-USD/rok s možností vytvořit si vlastní obchodní síť se systémem provizního ocenění,
 5. přihlásit na semináře vertikální reality či tachyonového léčení. Jen na seminářích vertikální reality jde získat speciální produkt - tzv. Vortex 1,2 nebo 3, což jsou speciálně broušené přívěšky na krk - tachyonizované krystaly velmi čistého SiO2 ve stříbře či zlatě, které velmi intenzivně posilují vertikální tok energie v našem energetickém poli a otevírají a propojují oblasti našeho vědomí.

- jinou variantou je domluvit si objednávku zboží na kontaktu : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

.

 • Pestrá nabídka tachyonových produktů se může stát dobrým pomocníkem nejen pro pomoc s řešením akutních problémů, ale pomocníkem při průběžné práci na sobě či příjemným doplňkem pro každodenní život.
 • Nabízené tachyonové produkty jsou skutečně účinné a mnohokrát vyzkoušené a pravidelně využívané mnou a mnohými blízkými osobami.
 • Pozor - varování ! :
 1. Jako všechny podpůrné prostředky však nemohou nahradit kvalitní vnitřní práci na sobě, vyléčit traumatické a systemické zapletení, nemohou způsobit integraci naší disociované identity, ale mohou tento proces podpořit. Pokud jakékoliv podpůrné prostředky (bylinného, energetického či informačního původu) včetně tachyonových produktů, nepoužíváme v systemických souvislostech, tak čím jsou tyto silnější a působivější, tak se snadno stávají nástroji traumatických obranných či kompenzačních strategii a skrytě podporují jen vytváření nových iluzí a přesouvají projevy traumat a problémů do budoucna či jiných oblastí života. Rovněž pokud se tělo nezbaví větších parazitů, na které je vázána autoimunita, tak tak posilovat vitalitou informační pole v těle je nebezpečné a nesystémové, takže je více než vhodné i tyto přípravky používat v rámci systemického detoxikačního přístupu (viz Systemická detoxikace).
 2. Na seminářích Vertikální reality jde získat zmíněné Vortexy, které jsou opravdu účinným nástrojem, ale současně bohužel je třeba, a v poslední době stále více, kromě velmi základních a začátečnických teorií a technik (z oblasti práce s energií, meditace a NLP), také vydržet nápor skrytých nebezpečných manipulací a sugescí, sektářských tendencí a snah o vytváření iluzí štěstí a blaženosti. Rovněž to, co je prezentováno jako holistické léčení, má alespoň z mé zkušenosti, s holistickým přístupem společný spíše pouze název.

Doporučení ! :

Doporučujeme používat tyto silné podpůrné prostředky jen za předpokladu dlouhodobé transformační práce na sobě, která zohledňuje systemická a traumatická zapletení (např.: v rámci SiT Systému) a nebo jen jako akutní pomoc potřebným.

 

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie