Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

ikona

Aura-soma

Sebepoznávání s pomocí barev a energií

.

Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu SiT Systému.

.

Aura-Soma patří k novodobým celostním terapiím (zakladatelkou je Vicky Wallová). Jedná se o unikátní metodu, která je syntézou působení drahých kamenů, minerálů, energií rostlin a barevné terapie na energetický sytém člověka.

Na fyzické rovině se projeví pouze takové energetické nerovnováhy, které nebyly zpracovány na jemnějších úrovních. Tyto nerovnováhy mají své příčiny a právě jimi se Aura-Soma zabývá. Pracuje s příčinami a souvislostmi „ne-mocí“, které se projevují v rovině našich emocí, vlastností a chování, či na našem těle. Aura-Soma bývá nazývána léčbou duše. Znamená to, že nám pomáhá harmonizovat spirituální, emocionální, mentální a fyzické roviny naší bytosti a nalézat kontakt s našim vnitřním vedením, být více sami sebou, žít svůj vlastní vědomý a plný život.

Základem tohoto systému je sada dvoubarevných lahviček Equilibrium (česky rovnováha), které jsou tvořeny dvěma částmi, olejem a vodou, v poměru 1:1. Obsahují výtažky z rostlin, energie drahokamů, minerálů a barev. Emulze, která vznikne protřepáním obou částí, se nanáší přímo na tělo. Dalšími přípravky jsou barevné a voňavé energetické substance, tzv. Pomandery. Obsahují 49 bylin v různých poměrech, podle oblasti působení. Jejich hlavní funkcí je posílení a harmonizace aury, tedy zlepšení naší energetické ochrany. Třetím ze základních prostředků jsou Kvintesence. Jsou to jemné energetické substance, které slouží k navázání kontaktu s tzv. mistrovskými energiemi. Každý barevný paprsek totiž svou frekvencí přenáší i informace, principy a kvality. Kvintesence je dobré používat před meditací na aspekty, které bychom si v sobě přáli rozvíjet. Navázání kontaktu s těmito energiemi znamená objevit určité kvality sám v sobě. Dalšími produkty jsou pak Mořské a Motýlí Sluneční (Solární) esence. Mořské esence jsou pomocníkem při uzdravování našich vztahů a při harmonizaci negativních energetických polí, která omezují naše dobré fungování, projevy a komunikaci s druhými. Motýlí esence k nám přicházejí ze Slunce a obsahují energie mnoha barevných odstínů o velmi vysokých frekvencích, díky čemuž mohou působit i na nejjemnější složky aury.

Samotné lahvičky si vybírá člověk sám intuitivně podle barevné kombinace a dle pokynu průvodce a pak prochází celým procesem léčby. Používáním lahviček se v nás začne odehrávat proces uvědomování si a sami se tak vědomě proměňujeme ve svobodnějšího člověka. Věci, které nás dříve vyváděly z rovnováhy a se kterými jsme si nevěděli rady, najednou prožíváme vědomě, jsme schopni je pozorovat a tedy i nějakým způsobem řešit. Lahvičky nám navíc dodají energii, abychom dokázali udělat to, co chceme, a co jindy z nějakých důvodů (strach, nejistota) nešlo. Lahvičky jsou jako přátelé, kteří nám barevný svět našich pocitů připomínají a pomáhají nám se do něj vrátit. Aura-Soma je terapie duše. Léčba duše je směřování k lásce. Přijetím své osobnosti budeme moci obrátit svou pozornost do lásky.

sada lahviček Equilibrium

lahvičky Equilibrium


Poradenství při výběru lahviček provádí Mgr. Vladimíra Půlpánová (Fairoze) - Shift Centrum, Pražská 2931, Česká Lípa

Mgr. Vladimíra Půlpánová - foto Mgr. Vladimíra Půlpánová ( v orientálním tanci vystupuje pod um. jménem Fairoze ) Pracuje jako lékárnice a má dlouholeté zkušenosti v sebepoznávacích procesech a rozvoji osobnosti, v oblasti meditace, relaxace a šamanismu a je lektorkou orientálního tance, je certifikovanou absolventkou výcviku Aura-soma I-III a metody Voice Dialogue.

Kontakt: na tel: 603 436 625 nebo na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

ikona

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie