Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

shift-centrum-pruhledny

    Nabídka spolupráce

    .

1. Pronájem prostor Shift-Centra v České Lípě na semináře a workshopy, lektorská spolupráce.

2. Nabídka spolupráce na organizaci a pořadatelství sebepoznávacích a seberozvojových programů na jiných místech.

- především metodou Systemických konstelací (Rodinných konstelací, konstelací traumatu, konstelací narkóz a porodních traumat, zdravotních konstelací, strukturních konstelací, firemních konstelací, finančních konstelací ...)

- klasické rodinné konstelace propojuji s konstelacemi traumatu a dalšími varietami této techniky podle potřeby. Možný je buď jednodenní seminář (cca 9-19 hod s přestávkou na oběd) nebo lze domluvit i vícedenní semináře. U vícedenních akcí pak lze garantovat postavení vlastní konstelace většímu počtu klientů - pro cca 15 účastníků.

- vícedenní akce lze pojmout čistě docházkově (každý den se dochází na program, který je přerušen polední cca 1,5 hod pauzou) nebo klasickým kempovým způsobem, pokud je pro to prostor a zájem (pak je navýšena cena lektorného o ubytování a stravu).

Velikost místnosti pro workshop by měla být tak cca 40-80 m2 + dostupné zázemí (WC, kuchyňka nebo alespoň stůl a zásuvka pro rychlovarnou konvici, aby šlo uvařit čaj či kafe. Jinak jsou zapotřebí židle, sedačky či polštáře na sezení dle možností a zvyklostí účastníků.

Pořadatelství znamená hlavně zajištění vhodného prostoru a nasmlouvání a zajištění dostatečného počtu účastníků, případné vyřízení přihlašování či vybírání zálohy. Předpokládám proplacení dohodnuté pořadatelské provize a pronájmu místnosti a možnou účast pořadatele na semináři zdarma. Bližší informace lze dohodnout osobně.

- Další možností seminářů jsou různé sebepoznávací workshopy, meditační workshopy, hudební workshopy a terapeutické výcviky.

.

Děkujeme za případnou odezvu a nabídku.

Ing. Tomáš Půlpán – Shift Centrum, Česká Lípa:

kontakt:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,

tel.: 737 925 701

 

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie

tattoo