Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

Stále se snažím odpustit jedné blízké osobě za to, co mi udělala, ale nejde mi to, už jsem z toho zoufalá, co s tím mohu dělat?

Názor, potřeba či úkol, že máme odpouštět druhým nebo po někom vyžadovat oduštění je jedním z nejtěžších retraumatizujících virů. Je to neřešitelný úkol a navíc zcela nesmyslný, který sice může vypadat svatě a moc dobře, ale jde jen o skrytý soud, retraumatizaci a ovládání a kontrolu lidí přes pocit viny. Často o tom mluvím na seminářích a na výcviku toto budeme rozebírat podrobně. Tato potřeba jen roztáčí kolo soudícího myšlení a rozlišování na dobré a zlé, bere lidem odpovědnost za své činy, dělá z nich malé děti a oběti a nadýmá jejich samospravedlivé ego a celkově vytváří potřebu iluze a lží. Přitom s tématy ublížení a zranění jde pracovat zcela jinak, přijímajícím dospělým a odpovědným způsobem s naprosto nehodnotícím myšlením. Potřeba odpouštět vůbec nemusí vzniknout.

Takže nesnažte se dělat něco se svou neschopností odpustit, protože ještě nejste úplně ovládnutá touto odpouštěcí nemocí a jak, s tím jde pracovat jinak, se můžete konkrétně dozvědět na semináři, individuální konzultaci či výcviku.

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie