Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

Můžeme vůbec vyřešit trvale nějaké téma (třeba zneužití), když jsem někde četla, že zápis v Akaše stále zůstavá a znovu působí a vede lidi do stejného problému znovu? Můžeme s tím, kromě opakovaného čištění reiki, něco dělat a změnit?

Pojem Akaša se používá pro jakýsí energoinformační vesmírný zápis všech události v něm. V zásadě pro trvalou změnu není zapotřebí naprosto nic měnit v takovémto paměťovém zápise, není třeba nic mazat nebo čistit. Všechny tyto snahy vyplývají z nevědomosti a vedou právě k retraumatizaci a neustálé tendce po zopakování. Ten, kdo však trochu porozumí traumatickým procesům, tak pochopí, že existuje zcela jiná cesta, která vychází z přijetí skutečnosti takové, jaká se opravdu stala, ukončení určitých procesů a strategií, naší integrace a opravy přeznačených hodnot a kdy dojde k nové interpretaci minulé události z pohledu stvořitelství, dokonalosti a krásy, byť se nám původně událost zdála sebevíc hrozná. Každý pokus o tzv. "čištění" je formou nepřijetí, odmítání reality a hodnocení na dobré a špatné, tedy roztáčející kolo soudícího myšlení a duality. Pokud se používají jakékoliv energie, vč. reiki na čištění minulosti, jde jen o nevědomé znežití a lapení ve vězení iluzí. Práci s energiemi však můžeme použít třeba na posílení práce s traumatem, sílu přijetí reality a bolavé minulosti.

To, co nás vede do opakování stejných traumatických situací, není rozhodně zápis v Akaše ani jiném informačním poli, ale jsou to nevyřešené retraumatizační strategie, nevyřešená a neukončená traumata a také všechny pokusy o popření, čištění nebo odmítnutí bolavé zdrojové zkušenosti v minulosti.

Pokud zůstaneme v kontaktu s esencí pravdivosti a řešíme vědomě dopady traumatických zkušeností, můžeme využívat všech vědomých i nevědomých informací ke svým záměrům, dosahovat trvalých změn, bez jakéhokoliv tahu k opakování, předpokladem pro to ale také je, že přestaneme "čistit", odmítat a přepisovat negativní pocity a události a vytvářet líbivé iluze.

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie