Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

shift-centrum-pruhledny

.

Antivirus mysli

.

Jedná se o 1. otevřený modul (který je současně součástí Shift - tréninku - výcviku v SIT Systému), nazvaném "Antivirus mysli", přístupného pro každého zájemce, bez závazku pokračovat ve výcviku.

Tento modul zcela zásadním způsobem odhaluje nejčastější a nejnebezpečnější viry - chybné vzorce, přesvědčení, postoje a přístupy v našem myšlení, směřované jak proti sobě, tak proti druhým.

- Viry v myšlení vytvářejí a upevňují iluzorní svět (tzv.Matrix), takže se podíváme i na to, co Matrix je, a co naopak není, protože i v tomto je mnoho zmatení.

- Bez odvirování našeho myšlení může přijít vniveč každá práce na sobě, každá technika. Bez odvirování je naopak velmi nebezpečné pokračovat ve svém sebevzdělávání a učit se další a další techniky.

- V souladu s mnohými dávnými předpověďmi jsou skutečně všechna současná učení, terapeutické či meditační techniky neuvěřitelně "zasviněna" viry a iluzemi, které jsou takto rozšiřovány dále. Podíváme se na virové vzorce a iluze i v konkrétních, současně nejvíce rozšířených, technikách a učeních.

- Odvirování podpoří vytvoření pevné vnitřní struktury, která bude bránit odvádění z reality do iluzí, zbytečným či cíleným retraumatizacím a poslouží k lepší orientaci v současných směrech a technikách, k rozeznání falešných učitelů a vůdců a hlubšímu poznání sebe, je osvobozující od kontrolních mechanismů a ukotvující nohy na zemi.

- proběhne opět opakovaně

- cena: 900,-Kč (Česká Lípa) a 1200,-Kč (Praha)

.

logotyp


 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie