Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

Cítím, jak na sobě s partnerem takto intenzivně pracujeme, tak se prohlubuje i náš vztah a více se k sobě přibližujeme. Budeme se teď už k sobě jen stále více přibližovat a zjemňovat a navyšovat naše energetické frekvence nebo jsou zde i nějaká rizika?

Pravdou je spíše obojí, pokud budete pracovat oba, budete se k sobě přibližovat, což bude přinášet mnoho pěkného do vašeho vztahu, ale současně budou narůstat i určitá rizika.

Pokud se bude vyvíjet a měnit jen jeden z partnerů (a neznamená to, že musí oba pracovat stejným způsobem a stejně intenzivně), tak začne, dříve nebo později, narůstat propast mezi nimi, která bude jednoho dne neúnosná, takže buď to s jejich vztahem zatřese a jeden počká na toho druhého, který začne něco se sebou dělat a nebo to přinese rozchod.

Rizika přibližování jsou o tom, že se při práci na sobě dotýkáme stále hlubších traumatických zapletení a jejich případných obran a kompenzací a tady hrozí pochopitelně značné riziko, že se jeden či oba kousnou a nebudou ochotni něco měnit, podívat se dál, hlouběji, podívat se na hlubší projekce současně oba ve stejný čas. Prostě případné trauma se zjeví ve větší nahotě a je dobré aby partneři byli připraveni na tuto možnost a zbytečně si nenaletěli na nějaké obranné strategie a dali si dostatek prostoru pro individuální přístup i někdy potřebný odstup.

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie