Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

Je seminář konstelací jen pro lidi s vážnými problémy nebo má význam i pro ostatní, kterým "se nic neděje"?

Semináře konstelací jsou naprosto pro všechny lidi. Lidí, kteří přicházejí řešit nějaký vážný a velmi akutní problém je menšina a naopak převažují ti, kteří cítí, že toto je cesta, jak se lépe v životě posouvat dál, rozšiřovat své poznání, emoční inteligenci, spirituální růst, kteří zjišťují, že mohou být různé překážky na cestě v různých oblastech života, ale jde z těchto překážek a problémů získat sdělení a poučení pro sebe. Jde takto získat výbornou zpětnou vazbu na jakékoliv změny v životě, které se staly, probíhají nebo je zvažujeme do budoucna, jde takto získat nové pohledy a porozumění.

Realita je také taková, že naprosto všichni jsme plní traumat a pod vlivem jejich dopadů do všech oblastí našeho života, ale většinou lidé ani netuší, jak moc tato zapletení ovlivňují jejich život, jejich zdraví, vztahy, finance a osobní realizaci. Většinou ten, který tvrdí, že "u něj je vše v naprostém pořádku, má bezproblémovou minulost a krásné dětství za sebou", tak ten žije v největší iluzi. Pokud se někdo rozhodne neřešit svá minulá zapletení, tak jen odsouvá problém do budoucna, nebo jej takto přehazuje na své potomky, kteří je pak budou nevědomě řešit za ně.

Konstelace jsou tedy velmi efektivním nástrojem pro opravdu akutní pomoc, způsobem jak řešit krizové situace, zpracovat bolestivá zranění na duši i nahlížet na běžné překážky a problémy, jak se preventivně ochránit před opakováním destruktivních vzorců a událostí, prevencí našeho celkového zdraví, ale také možností jak zvažovat a porovnat zvažované či plánované kroky budoucí.

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie