Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

Jaký je rozdíl mezi jednodenními a víkendovými semináři konstelací?

Rozdíl je hlavně v zajištění vlastní konstelace. Protože jde za jeden den postavit jen určité množství konstelací, tak na jednodenních seminářích nejde zaručit postavení vlastní konstelace. Počet účastníků omezujeme na max. 20 (v průměru bývá cca 15) a postavíme tak 7-8 konstelací, takže všichni si zahrají v cizích konstelací, každý může získat mnoho prožitků a nových pohledů, ale dostane se na jeho konstelaci až třeba příští seminář, kde se může přihlásit o přednost. V případě většího návalu se může použít los.

Na víkendové semináře omezujeme počet účastníků na 15 se zajištěnou vlastní konstelací. Tedy každý, kdo se přihlásí zde má zajištěno postavení vlastní konstelace. Na tyto semináře se jde, po domluvě a v omezeném počtu, přihlásit i bez nároku na vlastní konstelaci, a to s určitou slevou (viz leták v aktuální nabídce).

Další rozdíl spočívá v intenzitě celého transformačního procesu a kvantitě zážitků - prožitků v nejrůznějších rolích, které jsou na víkendovém semináři jistě větší.

Na víkendových seminářích je také více času na komunikaci mezi účastníky či na případné dotazy k řešeným tématům a vlastním konstelacím.

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie