Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

logotyp

Strukturní individuální konstelace

(Voice Dialogue)

.

Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu SiT Systému.

.

Pro každou naší aktivitu, pro každý způsob zpracovávání specifických životních situací a pocitů, si většinou nevědomě vytváříme celou škálu pomocných vnitřních identit, vnitřních postav (většinou schovanou do jednoho komplexu, kterému říkáme "já") a vytváříme celou velmi spletitou strukturu skrytých vazeb, vztahů a motivací.

Součástí této struktury jsou rovněž archetypální postavy společného lidského nevědomí, které zajišťují naše určité vývojové kroky.

Pokud můžeme všechny tyto postavy svobodně používat, spolupracovat s nimi, komunikovat s nimi, tedy vstupovat do nich a vystupovat z nich, pak je vše v pořádku, ale pod vlivem traumatických událostí se tento svobodný pohyb a spolupráce zásadně naruší, k některým postavám tak ztratíme přístup nebo naopak v nich nefunkčně uvízneme, či nás tyto části pod vlivem minulých zkušeností (našich či našich předků) začnou kontrolovat a ovládat. Tato kontrola a pozice je často zafixována přes nejrůznější přesvědčení. Pro tyto postavy v určitou chvíli a situaci jsou životně důležité zcela jiné životní hodnoty, mají jiné priority a mají jiný vztah k různým emocím, než v současnosti potřebujeme.

Celá tato struktura vnitřních postav, zapletení, témat a motivací, odráží traumatické a systemické zapletení celého rodinného systému i celé společnosti.

.

S celou touto strukturou jde velmi dobře pracovat konstelačně, a to jak ve skupině, tak individuálně, kdy se za pomocí systemických konstelačních a NLP-principů zakouší pozice, vazby a pocity vnitřních postav a jejich témat, jejich vnitřní dialogy a motivace a za pomocí vizualizace a pohybu v prostoru.

.

Specificky zpracovanou formou strukturních konstelací je metoda nazvaná Voice Dialogue. Tedy práce s vnitřním dialogem našich vnitřních postav, jejich motivů a záměrů a jejich zapletení v rodinném systému a traumatických procesech.

.

Cena a místo sezení:

1. V prostorech Shift-Centra na SPŠ, Havlíčkova 426, Česká Lípa

Cena500,- Kč / 60-70 min.,  750,- Kč / 90-100 min.1 200,-Kč / 150-180 min. zvýhodněný blok.

Na úhradu lze použít i poukázky Sodexo Relax Pass nebo Flexi Pass.

Objednání na setkání proveďte prosím na tel: 734 701 861 , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

2. V prostorech MFK-Centra Praha, ulice Palackého 1

Cena1 500,- Kč / 60-70 min., 500,-Kč / za každou další 0,5hod, resp. 2 000,- Kč / 90-100 min.2 500,-Kč / 120-130 min.nebo zvýhodněný blok: 3 000,- / 3hod

Objednání na setkání proveďte prosím na : telefon: +420 224 813 755, mobil: 724 848 632 nebo 602 486 745 , e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

.

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie