Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

logotyp

Konstelace zdrojových Esencí

.

Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu SiT Systému.

.

Snad primární traumatické štěpení a odpojení od našich zdrojových esencí vedoucí ke ztrátě vědomí KDO JSEM JÁ, odpojování od reality a vlastní životní síly a možná i určité lidské morfogenetické matrice, proběhlo kdesi dávno v historii lidstva a probíhá od samých počátků našeho bytí, tedy nejen od narození, ale už od početí, kdy je do našeho vědomí/nevědomí předáván už tento odpojený stav našich předků přes vědomí/nevědomí matky. Jde tedy o jakousi dědičnou chybu, která se však většinou dále, bez nějaké sebepoznávací aktivity a sebeuvědomování, jen dále prohlubuje a znovu předává dál.

Zdrojové Esence - jsou přesahující rovnovážné kvalitativní stavy vědomé existence, jako je: láska, pravdivost, tichost, blízkost, sounáležitost, síla,....  dávají život a jeho smysl, jsou posilující a občerstvující, nebo naopak ulevující a oslabující dle toho, co je potřeba v dané fázi. Esence vytváří pevný bod naší identity - zrcadlí - odráží naše vědomí do bodu "já jsem, jsem který jsem".

  • Formy esencí: ...... bude doplněno

.

V konstelacích obecně se můžeme dotýkat a znovu spojovat s těmito zdrojovými esencemi, energiemi a metapocity z nich plynoucími. V určitých situacích během systemických konstelací a zejména při práci s traumaty se těchto esencí můžeme znovu dotknout, ochutnat je, znovu seznámit s nimi a nastartovat proces spojování s nimi. Je ovšem zapotřebí v danou chvíli tomuto procesu dát prostor. Často konstelační práce zazrcadlí právě toto odpojení od Esencí a jeho dopady do reality.

Druhou možností je postavit a podívat se na svůj vztah s esencemi přímo, postavením zástupců za jednotlivé esence v konstelaci zdrojových Esencí

.

Se všemi těmito tématy lze pracovat na seminářích konstelací uvedených v aktuální nabídce, resp. pravidelně na seminářích konstelací v Praze ve StudioPro nebo Praze MFK-Centru nebo v Shift-Centru v České Lípě. Ve zvláštních termínech pak i na jiných místech republiky.

.

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie