Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

logotyp

Konstelace narkóz a ztrát vědomí

.

Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu SiT Systému.

.

Dalším typem traumat, které se v poslední době otevřely ke zpracování jsou traumata narkóz a ztrát vědomí při operacích a úrazech. Obecně známá a popisovaná zkušenost s dopady narkóz je většinou v možných vlivech na paměť (výmaz vzpomínek, výpadky paměti), v některých případech však klienti popisují i změny v jednání a projevech lidí po narkóze, změny týkající se jejich identity (vnímané negativně či i pozitivně). Při práci jsme navíc zjistili, že každá narkóza (!) či ztráta vědomí může mít velmi neblahý vliv na další život a vytváří potřebu opakování nedokončených obranných strategií, fixuje disociaci vytěsněných částí-našich identit, atd..... takže se podílí na řetězení traumatických událostí, nebezpečném opakování podobných situací, poloh a pozic těla či pocitů a celkově nás vede k vynuceným nevědomým kompenzacím, přenosům a zmatku v identitě. S těmito tématy tedy pracujeme v konstelacích narkóz a ztrát vědomí.
.

S těmito tématy narkóz a ztrát vědomí můžeme pracovat:
  1. buď cíleně, postavením konkrétní události za účasti všech podstatných částí duše pro tento proces a dalších zainteresovaných osob či našich témat a strategií
  2. formou spontánní konstelace
  3. když téma vyplyne ze situace v běžné systemické konstelaci
  4. při hledání souvislostí zdravotních problémů
  5. při hledání souvislostí vytěsněných traumatických zážitků
.
Se všemi těmito tématy lze pracovat na seminářích konstelací uvedených v aktuální nabídce, resp. pravidelně na seminářích konstelací v Praze ve StudioPro nebo Praze MFK-Centru nebo v Shift-Centru v České Lípě. Ve zvláštních termínech pak i na jiných místech republiky.

.

 

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie