Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

 

logotyp

Konstelace v SiT Systému

.

- Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu SiT Systému.. -

.

Konstelace v SiT Systému jsou názvem pro zcela specifický přístup a integrující typ práce ve vztahových a psychosomatických systémech, který plně zohledňuje kompletní dynamiku traumatu a jeho působení ve 12 oblastech SiT Systému.

.

Je to komplexní sebezkušenostní práce, která vytváří bezpečné prostředí bez rizika retraumatizací, ke kterým vede velmi často přístup v tradičních rodinných konstelací !

.

Konstelace v SiT Systému vytváří jistotu a porozumění v ukotvení ve struktuře procesů a událostí událostí v životě. Racionální porozumění dynamice řetězců traumatizujících událostí a jejich dopad na naše vnímání světa je základní potřebou pro svobodné a přirozené změny v emocionální oblasti, a to bez tlaku, usilování, dramatizace a hraní či ztrácení se ve zbytečných a nekonečných katarzích či dokonce jejich silových stimulacích, stejně jako je zásadní pro bezpečné řízení celého procesu změny, bez odvedení jinam vlivem traumatických strategií.

.

Součástí přístupu konstelací v SiT Systému je dle aktuální potřeby práce v dílčích systémech v konstelací traumatu, prenatálních a porodních konstelací, rodinných konstelací, zdravotních konstelací, finančních konstelací, firemních konstelací atd.

.

Konstelace v SiT Systému jsou silnou transformační sebepoznávací zkušeností.

.

Konstelace v SiT Systému hledají skutečné příčiny a souvislosti událostí v celých řetězcích, vzniklých v rámci kompletní traumatické dynamiky, což podporuje i racionální i emocionální pochopení toho, jak logické a dokonalé bylo vše, co se stalo.

Konstelace v SiT Systému odhalují VIRY V NAŠEM MYŠLENÍ, chyby v naší identifikaci ve vnímání toho, KDO JSEM JÁ a ve vnímání světa kolem nás, pod vlivem traumaticky přeznačených významů hodnot vytvářejících iluzorní Matrix.

.

 

 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie