Rodinné Konstelace

poradenství, orientální tanec, terapie a meditace, koučování, NLP

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
info@shift-centrum.com tel.: 734 701 861, | 739 261 043

Email Tisk PDF

logotyp

Narace – cesta příběhu

narativní management:

jednotlivce, pracovních kolektivů či firem

.

Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu SiT Systému.

.

Nalezení osobního či profesního životního příběhu (příběh = narace).
Práce s příběhy ovlivňujícími osobní či profesní život jednotlivce.
Diagnostika důležitých osobních témat.
Práce s příběhy vlastní firmy.
Nalezení firemního příběhu (narace) a důležitých firemních témat.
Práce s příběhy ovlivňujícími osobní či profesní život jednotlivců ve firmě.
Narativní koučování jednotlivce.
Narativní práce s tramatickým a systemickým zapletením.
Práce s příběhy vlastní firmy nebo konkrétních firemních útvarů.
Netradiční diagnostika firemních či osobních potřeb, problémů a konfliktů.
Budování skupinové motivace a sladění pracovních týmů.
Utváření firemních strategií.
Synergie a leverage příběhů ve firmě.

 • Narativní management zpracovává takový přístup k práci jednotlivce, pracovního kolektivu nebo firmy, který vychází z předpokladu obecné organizace lidské zkušenosti skrze příběhy (narace). Jednotlivci či firmy v tomto pojetí nenaplňují jednoduše své cíle, ale nechají se vést mocí příběhů, které si o sobě vyprávějí nebo v   nich žijí či podléhají konfliktu sil protichůdných témat a tendencí uvnitř konkrétních příběhů.
 • Jednotlivé příběhy se projevují navenek například formou různých předpokladů, přesvědčení a představ. Existují tedy příběhy, které nás svým způsobem chrání nebo posouvají a nesou vpřed nebo jsou příběhy, které nás naopak omezují. Některé příběhy tak vytváří určitou obranu - rezistenci, kterou si uvědomujeme a jiné příběhy nás zase přesahují a ovlivňují na zcela podvědomé úrovni.
 • Každý člověk má svůj osobní i profesní příběh, každá firma je nesena svými příběhy a současně je jimi i utvářena a odhalení těchto příběhů, jejich kapitol a nosných témat umožňuje odkrýt velký potenciál pro růst či změnu.
 • Odhalení konfliktních témat jednotlivých příběhů umožňuje ošetřit konfliktní oblasti a porozumět příčinám. Řešit vztahové problémy jednotlivce ve firmě nebo nahlédnout do problémů v organizaci firmy a navrhnout řešení.
 • Práce s příběhy a jejich tématy dává možnost vytvořit nekonfliktní nosné osobní či firemní příběhy tak, aby se staly stavebními kameny dalšího rozvoje, dává možnost odhalit potenciál osobního růstu a osobní motivace, dává možnost utváření osobních či firemních strategií.
 • Sladění firemního či profesního příběhu s osobním příběhem vytváří velmi silný pákový efekt (leverage) ve prospěch jednotlivce či firmy. Stejně tak působí sladění partnerských příběhů.
 • Mnohé příběhy, například pohádky vytváří od dětství v duši silné emoční vtisky a jejich vhodnou interpretací a odhalením jejich skrytých významů, můžeme práci s příběhy výrazně konstruktivně ovlivnit průběh terapie, práce s traumatem, ukotvit změny v myšlení a další rozvoj.

 

Lze pracovat individuálně nebo v malé či velké skupině.


Individuální narativní práce probíhá na individuálních konzultacích, které mohou být zaměřené:
 • celé na práci s příběhy
 • mohou tvořit vsuvky do klasické konzultace
 • být doplňkem k jiným technikám.
.

Cena a místo individuálních sezení:

1. V prostorech Shift-Centra na SPŠ, Havlíčkova 426, Česká Lípa

Cena500,- Kč / 60-70 min.,  750,- Kč / 90-100 min.1 200,-Kč / 150-180 min. zvýhodněný blok.

Na úhradu lze použít i poukázky Sodexo Relax Pass nebo Flexi Pass.

Objednání na setkání proveďte prosím na tel: 734 701 861 , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

2. V prostorech MFK-Centra Praha, ulice Palackého 1

Cena1 500,- Kč / 60-70 min., 500,-Kč / za každou další 0,5hod, resp. 2 000,- Kč / 90-100 min.2 500,-Kč / 120-130 min. nebo zvýhodněný blok: 3 000,- / 3hod

Objednání na setkání proveďte prosím na :  telefon: +420 224 813 755, mobil: 724 848 632 nebo 602 486 745 , e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

.
 

logo

Rodinné konstelace FACEBOOK

Čas na změnu

systemicke-souvislosti rodinných konstelací

Shift Centrum
víc než jen fotografie